Akmeņotu zemi aru ar tērauda kumeliņu;
Tur uzauga duj vārpiņas viena salma galiņāi.

Mēs zinām, ko mēs pārdodam, tāpēc esam droši, ka arī Jūsu saimniecībā tas strādās pārliecinoši!

www.lauksaimnieks.lv
telefons: +371 22 11 46 10; +371 294 18 908
e-pasts: info@lauksaimnieks.lv
http://twitter.com/LolusSIA

Ienāc savā pasaulē!
Epasts

Parole

Aizmirsi paroli? spied šeit
Lai reģistrētos spied šeit
Atsauksmēm

Virsraksts

Teksts

Lopbarības mikseri ar salmu pūtējiem
Lolus SIA piedāvā vienīgos mikserus pasaulē, kuriem abi rotori griežas uz vidu- pretēji viens otram. Arī trīs rotoru gadījumā šī darbība tiek ievērota, tas nodrošina krietni ātrāku sasmalcināšanu arī ziemas apstākļos, kad citi mikseri rotācijas iespaidā rituļus vienkārši met ārā.

Šiem mikseriem ir par 20% biezākas grīdas un biezāki rotori, tas nodrošina to ilgo kalpošanas laiku. Samiksējot masu īsākā laika posmā un kvalitatīvāk, netiek deldēts metāls, kopumā maisītāja dzīvi tas paildzina par vairāk kā desmit gadiem kā līdzīgiem, taču uz vienu pusi maisošiem mikseriem.

Iespējami riteņi zem kulbas, tādējādā veidā var iebraukt pat padomju fremās, kuru platums nepārsniedz 2m. Augstums aizstāts ar garumu. Iespējami specpasūtījumi.  Sazinieties jau tagad, specpasūtījums no rasējuma līdz darbībai iespējams aptuveni 6 mēnešu laikā.  Par to papildus nebūs jāmaksā. Maksa tiek ņemta par kubatūru.


Salmu pūtējs un barības maisītājs- mikseris, dalītājs vienā. Palildus aprīkojums kartupeļu piltuve.Barības maisītājs- mikseris, dalītājs ar izdalīšanas lenti un gliemežtransportieri.Barības maisītājs- mikseris, dalītājs ar diviem rotoriem un pašiekrāvēju roku.Barības maisītājs- mikseris, dalītājs ar lapstu un gliemežtansportieriPašgājējs barības maisītājs- mikseris, dalītājs ar gliemežtansportieri

   
 


Informācija par reģistrētajām saimniecībām pirmajā lauksaimniecības portālā Latvijā. Kopā mēs esam daudz, reģistrējies arī Tu un saņem sev aktuālos jaunumus uz e-pastu.


Reģistrējušies 60

Pieredze lauksiamniecībā
Vidējais vecums
Dzimums
Apsaimniekotā zeme
8 968.00 Ha
Apmeklētāju skaits
Šodien 
Unikāli23
Klikšķi88
Vispār 
Unikāli52367
Klikšķi849690