Jaudai līdz 200 zs
 

Vidējā izmēra rekultivācijas frēzes 

Vidējās TMC CANCELA rekultivācijas frēzes stiprības ziņā var pielīdzināt akmens frēzēm- lai gan rotors nav pilns, tomēr sienas biezums ir pietiekami liels, lai sastopoties ar jebkuru akmeni, kaut vai 1x1x1 Jūs frēzei nekādu kaitējumu frēzei nespētu radīt.

Šīs rekultivācijas frēzes dziļums atbilst tipiskajai zemnieku vēlmei sastrādāt augsni aramkārtas dziļumā, jeb līdz 25 cm.

Tā kā TMC CANCELA rekultivācijas frēzes ir ātrgaitas, tad kaut vai piebraucot pie 2,5m plata celma(video drīzumā tiks pievienots) sasmalcinātā frakcija būs tikai maksimums 2 cm liela, akmeņu frakcija līdz 5 cm. Šī rekultivācijas frēze lieliski piemērota lieliem zemniekiem, pakalpojuma sniedzējiem, jo darba kvalitāte apmierina jebkura klienta vēlmes un ekspektācijas.

Pieejamie darba platumi 1,6m; 1,8m;2m;2,25m un 2,5m.

Nepieciešamā jauda no 1,30 zs mazajiem izmēriem un lielākiem izmēriem no 160 zs ar noteikumu, ka traktoram ir vario kārba. Reduktoru izturība līdz 400 zs, tāpēc, droši var likt klāt arī pie lielāka traktora.

Svars vidēji no 2000-3000 kg. Tas nozīmē, ka ar šādu frēzi spēsiet strādāt arī mitrākā laikā.

Iespējams aprīkot ar veltni vai krūmu atgrūdēju- attiecīgi var būt hidraulisks vai vienkārši fiksēts.

TMC Cancela frēzes TFS, TFK, MPS piemērotas izmantošanai lauksaimniecībā kā bezaršanas tehnoloģija, sliežu izlīdzināšanai, akmens sadurupināšanai līdz izmēram, kad tas netraucē sēšanai un ražas vākšanai, pēc kombaina palieku smalcināšanai un iestrādāšanai augsnē.